fbpx
X

produkty

classicBOX

to klasyczna wersja naszej skrzynki z zainstalowaną kuchenką, baterią wodną, miską rozkładana oraz dopasowanym koszykiem piknikowym.
Oczywiście wygodne łóżko dla dwojga, nie zajmujący miejsca stolik I krzesełka oraz legendarna sofa “z widokiem” są w komplecie. Ten zestaw dostarczamy na palecie 80x120x80cm ważącej około 75kg

miniB

miniB to rewolucja w zestawach do zamiany auta w kampera!!! Łóżko, stolik I krzesełka outdorowe, dwuosobową sofę a nawet wysuwany blat do przygotowywania posiłków udało nam się zmieścić do solidnej torby podróżnej, która możesz zabrać jako zwykły bagaż samolotem!!!
Wypożycz auto w odległej destynacji I po kilku minutach Twoj hotel na kołach będzie gotowy na przygody w miejscach niedostępnych dla innych miłośników vanlifu!!!

dla tych co na festiwale wygodę by zawlekli…

Dla Ciebie, Osoby która lubi festiwale, a w namiocie już jej wcześniej było mokro i zimno, a której nie raz przez głowę myśl wygodna przebiegła, że krzesełko by się przydało i kanapa na sjestę byłaby „spoko”

dla tych co w ruchu

Dla Ciebie, Osoby która jeździ na biegowe zawody w góry, doliny i nad morze lub jest innym sportowcem co dajmy na to pedałuje, wiosłuje czy gra w sportowego brydża nie tylko w lesie lub nad jeziorem i chce mieć SWÓJ HOTEL 30m od startu/mety.

dla tych co łapią i wypuszczają raczej…

Dla Ciebie, Osoby która lubi rybę w wodzie łowić i później ją wypuścić – i gotować sobie dobre roślinne coś tam, oddychając świeżym tym czymś tam gdzieś ; )

dla tych co po koncercie chcą mieć blisko

Dla Ciebie, Osoby która na koncert, ten upragniony jedzie… co dwa tygodnie do innego miasta i chce apartament swój mieć 10 minut piechotą od występującego artysty.

dla tych co potrafią wszystko sami ale…

Dla Ciebie, Osoby która wszystko umie, wie jak zrobić, z młotkiem w ręce się urodziła, która może zrobić lepiej i której wujek ma wyrzynarkę… ale akurat nie ma wolnego miesiąca na dłubaninę.

dla poszukiwaczy i tych co już znaleźli

Dla Ciebie, Osoby która biega dniami i nocami z wykrywaczem metali lub bez i szuka skarbów z epoki Minga bądź innego Bonapartego i chce ze znalezionym cudem pobyć sam na sam.

dla tych co pyłu nie lubią

Dla Ciebie, Osoby która się zawsze śpieszy, w gorącej wodzie jest kąpana i nie lubi skręcania, piłowania, szlifowania miliona deseczek aby to później znowu poprawiać, zmniejszać, zwiększać, obracać i na nowo mierzyć.

dla CIEBIE to…


Dla Ciebie, Osoby która chce spontanicznie, bez hotelu, bez rezerwacji, tam i tu byle z najlepszym widokiem – dla Osób co lubią TAK JAK MY : )


Proszę obrócić urządzenie